Linkowanie wewnętrzne naszych stron

Charakteryzujemy się dokładnością i choć niektóre prace są żmudne, gwarantujemy idealnie przystosowanego do wyszukiwarek WordPressa. Odpowiednio nazywamy i linkujemy strony, dbamy o usunięcie niepotrzebnych elementów, a także zgłaszamy witryny do wyszukiwarki Google. Perfekcja.

Panel zarządzania w wersji polskiej!

W ciągu kilku lat udało nam się spolszczyć blisko 300 skryptów. W większości przypadków na nasze potrzeby, ale wychodzi w praniu, że było warto. Każdy nasz klient posiada panel w wersji polskiej. Każdy element strony jest spolszczony, każda wtyczka. Zainwestowaliśmy w to tysiące godzin, niech wszyscy na tym skorzystają!

Mocne projekty demo

Jak widzisz, nie tłumaczymy tylko sekcji widocznej na screenshocie, a wszystkie strony naszych projektów. Pokazujemy w ten sposób profesjonalizm i dajemy 100% realność w postaci wizualnej. Wiesz co u nas kupujesz, każdą stronę możesz przeglądnąć, sprawdzić każdą sekcję.

Bardzo wysoka półka

Zdajemy sobie sprawę, że nasze projekty wyróżniają się nowoczesnością. Zainwestowaliśmy wiele czasu, aby zaoferować taką gamę różnorodności w perfekcyjnym wykonaniu. U nas masz pewność, że kupujesz produkt jakościowy, a my liczymy, że przyprowadzisz znajomego po inne nasze stronki. Dlatego nasze ceny są tak atrakcyjne.