Strona w abonamencie VS strona na raty

Dwie fajne propozycje, które powinny od dawna przyjąć się w Polsce, a idzie to póki co mizernie. Owszem, mamy jakieś śmieszne oferty stron na abonament lub raty 0% (niby), ale chodzi nam o naszą usługę, która jest fajnie przemyślana i się finansowo sprawdza, a przy okazji pokazuje, kto z rodaków jest omamiony reklamami.

Czym jest strona w abonamencie?

Mamy 3 półki cenowe stron, 3 półki cenowe abonamentów i mamy 3 abonamenty. Jeśli chcesz w ten sposób kupić np: Nastka, to wybierasz najniższy (pakiet podstawowy) abonament (administracja, pozyskiwanie klientów, pozycjonowanie) i podpisujesz z nami umowę na 6 miesięcy. Mega opłacalne.

Czym jest strona na raty?

Kupujesz stronę, np: Konstrukcyjnie za 400 złotych, a my dzielimy tą płatność na 12 równych miesięcy, podsyłamy 12 gotowych faktur i płacisz co miesiąc 1/12 całej kwoty aż do spłacenia … Proste i dlatego doskonałe!

Dlaczego takie raty?

Bo są uczciwe, a Ty zwyczajnie możesz nie mieć pieniędzy na fajną stronę, której akurat pilnie potrzebujesz. Nie ma tutaj odsetek, jakiś prowizji. Liczymy, że wyjdziemy na tym biznesowo, bo nas komuś polecisz!