XXIV Międzynarodowy Turniej Karate Rada Regentów,  Zawadzkie 24.02.2018

Do rywalizacji przystąpiło  380 zawodników z 31 klubów z Czech, Słowacji i Polski. Zawody przeprowadzono w kategoriach wiekowych, dzieci 6, 7, 8, 9, 10, 11 lat, młodzików 12-13 lat, kadetów 14-15 lat, juniorów 16-17 lat i seniorów +18. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata indywidualnym i drużynowym, kumite na fantomach i kumite czyli walce sportowej. Zmagania trwały 9 godzin, rozegrano 73 konkurencje, wręczono 332 odlewanych medali wykonanych specjalnie na ten turniej. W klasyfikacji medalowej zwyciężył  Klub Karate NIDAN Zawadzkie (8 złotych, 9 srebrnych i 20 brązowych medali) drugie miejsce zajął Budokan Wrocław, trzecie Zarzewie Prudnik.

Jedną z dodatkowych atrakcji było rozegranie konkurencji kumite seniorów o nagrody rzeczowe (kamizelki obciążeniowe), Firmy DBX Bushido.   Wśród seniorek w kategorii + 61 kg zwyciężyła zawodniczka Wiktoria Grejner, a w kategorii  -61 kg zawodniczka Kumade Łódz Justyna Gradowska. Wśród seniorów rozegrano tylko jedną kategorię wagową -67 kg w której zwyciężył Krystian Leusz z Białostockiego Klubu Karate. Dla najmłodszych zawodników Gminny Ośrodek Sportu i Turystki ufundował gadżety, otrzymali je Oliwia Dudzik z Dąbrowy Górniczej i Brian Mayer z ATTFIS Ostrawa. W trakcie zawodów wręczono nagrody specjale od sponsora, producenta sprzętu sportowego „RING” z Krasiejowa dla najliczniejszego klubu z zagranicy, którym został Klub Karate ATTFIS z Ostrawy oraz najliczniejszego klubu z Polski Klub BUSHIDO Kędzierzyn Koźle.